LG 50LF652V Wartość : 3999.00 PLN Numer aukcji : 172836

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,918.90 PLN

Zakończone
Cena końcowa

80.10 PLN

Cena rynkowa: 3999.00 PLN

Ostatnio licytowali

1. kieloch 80.10 PLN
2. orc_1 80.00 PLN
3. Avarantis 79.90 PLN
4. kieloch 79.80 PLN
5. pawel-ziemba26 79.70 PLN
6. orc_1 79.60 PLN
7. seyten18 79.50 PLN
8. orc_1 79.40 PLN
9. Avarantis 79.30 PLN
10. kieloch 79.20 PLN
Specyfikacja przedmiotu

Telewizory LED LG LF652V to linia na 2015 rok, która oddaje do dyspozycji użytkownika ekran w rozdzielczości Full HD oraz szeroką gamę funkcji Smart TV. Zastosowany system pasywnego 3D gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas oglądania trójwymiarowych zdjęć i filmów. Modele tej linii wyposażono w nowatorski system WebOS 2.0, który umożliwia sprawne wyszukiwanie interesujących treści multimedialnych po podłączeniu telewizora do domowej sieci. Wsparcie dla szerokiej gamy standardów komunikacji sieciowej (w tym DLNA i Miracast) gwarantuje możliwość odtwarzania na TV materiałów ze zgodnych urządzeń, w tym z laptopów, smartfonów i tabletów (wymagane połączenie sieciowe).

Zintegrowane tunery pozwalają na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej bez konieczności podłączania dodatkowych dekoderów. Zastosowany interfejs HDMI daje dostęp do odtwarzaczy sygnału FHD, a port USB umożliwia podłączenie zewnętrznych pamięci przenośnych. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Smart TV z interfejsem WebOS 2.0 do szybkiej nawigacji po menu

WebOS 2.0 - ulepszony interfejs Smart TV

Telewizory tej serii korzystają z innowacyjnego interfejsu WebOS 2.0, który oferuje błyskawiczny dostęp do pożądanych funkcji, stron internetowych i treści multimedilanych. Szereg ulepszeń w stosunku do poprzedniej wersji obejmuje m.in. szybszą pracę systemu, nawigację bez wyłączania aktualnie odtwarzanego źródła czy też usprawnione menu ustawień.

Platforma komunikacji sprzętowej SmartShare
Smart Share - inteligentna komunikacja sieciowa

Dostęp do sieci otwiera nowe możliwości w sferze komunikacji wieloplatformowej. Zgodne urządzenia sieciowe mogą łączyć się z telewizorem w standardzie DLNA i przesyłać multimedia na duży ekran. Technologie WiDi i Miracast z kolei pozwalają wyświetlać obraz ze zgodnych laptopów i nie tylko na ekranie TV. Wsparcie dla funcji WiFi Direct umożliwia uzyskanie połączenia z urządzeniami sieciowymi bez pośrednictwa routera.


Przestrzenne brzmienie Virtual Surround Plus


Funkcja Virtual Surround Plus

Poczuj kinową przestrzeń brzmienia w swoim salonie! Telewizor LG wzbogacono o funkcję wirtualnego rozszerzania pola dźwiękowego wokół słuchacza przy wykorzystaniu symulacji efektu akustycznego góra-dół. W rezultacie wbudowane głośniki 2.0 telewizora są w stanie wygenerować zaskakująco obszerny dźwięk, co pozwala cieszyć się pełnią rozrywki audio-wideo.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (dam)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD