NikonD7200+AF-S18-140mmVR Z4 Wartość : 5385.00 PLN Numer aukcji : 158686

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

5,277.20 PLN

Zakończone
Cena końcowa

107.80 PLN

Cena rynkowa: 5385.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Nikon D7200 - DSLR dla wymagających

Lustrzanka dla wymagających

Był bardzo dobry Nikon D7000, świetny Nikon D7100 a teraz przyszedł czas na doskonałego Nikon`a D7200. Nowy model wyposażony został w matrycę CMOS formatu DX o rozdzielczości aż 24,2 megapiksela. Co ważne, zastosowany tutaj przetwornik zaprojektowany został bez optycznego filtra dolnoprzepustowego (OLPF) co gwarantuje obrazy o niezwykłym bogactwie detali. Matryca wspierana jest przez szybki procesor EXPEED 4 a doskonała współpraca tych wydajnych podzespołów umożliwia wykonywanie zdjęć w szerokim zakresie czułości ISO i zapewnia błyskawiczne działanie aparatu. Dzięki możliwości fotografowania z szybkością do 6 kl./s w formacie DX i do 7 kl./s w specjalnym trybie kadrowania 1,3x można uchwycić każdą nawet najbardziej ulotną chwilę.


Nikon D7200 - szybki i precyzyjny 51-polowy autofocus

Precyzyjny 51-polowy system AF

Do atutów nowego DSLR`a Nikon`a należy zaliczyć moduł Advanced Multi-CAM 3500 II z detekcją fazową TTL. Za tą długą nazwą kryje się doskonały 51 polowy system AF. co ważne, aż 15 z tych 51 pól to czujniki krzyżowe pokrywające znaczną powierzchnię kadru. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko i bardzo precyzyjnie ustawić ostrość na wybranym obiekcie. Warto podkreślić, że zastosowany tutaj system AF jest skuteczny również w bardzo słabym oświetleniu (-3 EV) umożliwiając robienie zdjęć bez konieczności używania mało dyskretnej lampy błyskowej.


Płynne filmy z dźwiękiem stereo

Nikon D7200 to aparat, który z pewnością zaspokoi potrzeby nie tylko fotografów ale również miłośników wideofilmowania. Materiał wideo w jakości Full HD można rejestrować w różnych formatach klatek np. w formacie DX z szybkością do 25/30 kl./s bez przeplotu lub w trybie kadrowania 1,3x w rozdzielczości do 1080/50p/60p. Sama wysoka jakość obrazu nie wystarczy do stworzenia wspaniałego filmu - ważny jest również dźwięk. Aparat posiada wysokiej jakości mikrofon stereofoniczny a użytkownik może wybrać zakresu dźwięku (szeroki/głos) oraz skorzystać z funkcji redukcji szumu wiatru.

Nikon D7200 - bogate opcje wideo


Nikon D7200 - wysoka ergonomia i intuicyjna obsługa

Rozwiązania ułatwiające fotografowanie i filmowanie

Wykonywanie zdjęć oraz filmowanie tą lustrzanką jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Duża w tym zasługa funkcji Picture Control 2.0, która pozwala na przejęcie kontroli nad takimi parametrami jak kontrast, jasność, odcień czy nasycenie. Do dyspozycji użytkownika są następujące ustawienia: Standardowe, Neutralne, Żywe, Monochromatyczne, Portret, Krajobraz i Równomierne. Komfortowe komponowanie ujęcia umożliwia wizjer z pryzmatem pentagonalnym oferujący niemal 100% pokrycie kadru i powiększenie 0,94x. Oczywiście do kadrowania w tryvie LV można wykorzystać duży i czytelny ekran TFT o przekątnej 8 cm i rozdzielczości 1.228.800 punktów.


Nikon D7200 - łączność bezprzewodowa

Wi-Fi oraz NFC

Wbudowany interfejs Wi-Fi oraz wsparcie dla technologii NFC to już niemal standard w zaawansowanych lustrzankach cyfrowych i nie inaczej jest w przypadku D7200. Możliwość nawiązania bezprzewodowego połączenia z innym urządzeniem jest niezwykle praktyczna i pozwala użytkownikowi np. na łatwe przesyłanie zdjęć do smartfona czy tabletu. Wspomniane urządzenia inteligentne można także wykorzystać np. do zdalnego wyzwolenia migawki aparatu (wymagana jest aplikacja Wireless Mobile Utility).


Nikon D7200 - wytrzymała i odporna konstrukcja

Wytrzymały korpus

Korpus D7200 został tak zaprojektowany aby fotograf mógł swobodnie pracować nawet w trudnych warunkach. Dzięki wytrzymałej konstrukcji aparat jest odporny nie tylko na działanie pyłu i wody ale także na upadki. W zestawie z aparatem uniwersalny obiektyw wyposażony w system redukcji drgań: AF-S DX NIKKOR 18-140mm ED VR.


 
Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (prc)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD