TX-NR545 Wartość : 2049.00 PLN Numer aukcji : 158682

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

2,028.40 PLN

Zakończone
Cena końcowa

20.60 PLN

Cena rynkowa: 2049.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

Sieciowy amplituner 7.2 Onkyo TX-NR545 z systemem Dolby Atmos

Amplituner Onkyo TX-NR545 oferuje siedem kanałów, napędzanych moca 120 W, a także standard rozdzielczości Ultra HD 4k 60p oraz pełen wachlarz funkcji multimedialnych. W połączeniu ze wsparciem dla nowatorskich kodeków Dolby Atmos model umożliwia uzyskanie przestrzennej sceny dźwiękowej ze znakomicie zarysowanym kanałem wysokościowym. W sekcji audio znalazł się przetwornik DAC o wysokim próbkowaniu 384 kHz/32-bit. Ponadto model obsługuje formaty DSD 5,6 MHz oraz FLAC 192 kHz/24-bit, co w praktyce oznacza perfekcyjne odwzorowanie zgodnych źródeł sygnału audio. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Ikony HDMI, rozdzielczości 4k UltraHD oraz zabezpieczeń HDCP 2.2

 

Obraz Ultra HD i materiały HDCP


6 wejść HDMI i przystosowano do współpracy ze źródłami sygnału wideo UHD, w tym także do sygnału 4k o częstotliwości odświeżania 60 Hz. Zakres dostępnych form rozrywki poszerzono o multimedia zabezpieczone technologią HDCP 2.2, co pozwala cieszyć się wysokiej klasy materiałami cyfrowymi o nowoczesnych zabezpieczeniach.


Domowa prezentacja amplitunera sieciowe z Bluetooth, WiFi i dostępem do Spotify

Bluetooth, WiFi i Spotify


Wbudowany moduł WiFi umożliwia uzyskanie połączenia z domową siecią, co daje dostęp do tysięcy stacji radiowych w internecie, a także opcję strumieniowego odtwarzania muzyki np. z serwisu Spotify. Na uwagę zasługuje również moduł Bluetooth 2.1 ze wsparciem EDR, który pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki niemal z dowolnego urządzenia przenośnego, wyposażonego w zgodną technologię BT.


Układ scalony konwertera DAC AKM AK4458 o częstotliwości próbkowania 384kHz/32bit

 

Audio w szczytowej formie


Wydajny wzmacniacz napędza każdy z kanałów mocą 120 W, podczas gdy przetwornik cyfrowo-analogowy DAC 384 kHz/32-bit wiernie odwzorowuje wszelkie niuanse sygnału audio. DAC AK4458 pozwala poczuć pełny potencjał każdego cyfrowego formatu muzycznego, od skompresowanego MP3 poprzez WMA, AAC, a na FLAC i WAV kończąc. Konfiguracja kluczowych funkcji jest prosta i bezproblemowa dzięki technologii AccuEQ Room Calibration do automatycznej analizy akustyki pomieszczenia odsłuchowego i kalibracji ustawień.


Druga strefa audio w domu - Powered Zone 2 lub wyjścia line-out

 

Zasilana Strefa 2 i strefowe wyjścia liniowe


Model wzbogacono o wyjścia liniowe Zone 2 wraz z funkcją zasilanej Strefy 2. Oznacza to możliwość przypisania dwóch kanałów do obsługi kolumn w drugim pomieszczeniu. Jeżeli masz w domu inny zestaw Hi-Fi to możesz go podłączyć poprzez wyjścia line-out i używać amplitunera jako przedwzmacniacza lub serwera audio.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (dam)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD