MSI GP70 2PF-484XPL Wartość : 3689.00 PLN Numer aukcji : 158665

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,615.10 PLN

Zakończone
Cena końcowa

73.90 PLN

Cena rynkowa: 3689.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

MSI GP70 2PF (Leopard Pro)-484XPL

 

 

Seria laptopów MSI z serii G oferuje szerokie horyzonty zabawy multimedialnej i wszechstronny wachlarz możliwych zastosowań. Modele tej linii oparto na komponentach najwyższej klasy, aby uzyskać uniwersalną wydajność zarówno podczas grania, jak i zadań profesjonalnych. MSI GP70 2PF (Leopard Pro)-484XPL to idealny sprzęt do zadań specjalnych, który wprowadza nowe standardy w świecie rozrywki gamingowej. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa sieci WiFi w standardach 802.11 b/g/n/ac oraz Intel® Wireless Display (WiDi). Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!
Notebooki korzystają z mocy procesorów Intel® Core™ czwartej generacji, dzięki czemu są przygotowane na wyzwania, stawiane przez współczesne aplikacje, programy i gry. Dodatkowo, dedykowane karty graficzne umożliwiają wydobycie pełni detali wizualnych na 17-calowym ekranie w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Oprócz niewątpliwych zalet technologicznych modele linii G charakteryzują się stylowym, lekko drapieżnym, ale wyjątkowo solidnym designem oraz maksymalnym komfortem użytkowania nawet podczas najdłuższych sesji gamingowych.
 
 
 
 

Czwarta generacja Intel® Core™ i7

Hi-endowy procesor czterordzeniowy Core™ i7 to potężny układ, pozwalający na obsługę do 8 wątków jednocześnie przy taktowaniu sięgającym nawet 3,6 GHz. CPU wykonano w architekturze Haswell, następcy zasłużonej linii Ivy Bridge. Oprócz znaczących ulepszeń w kwestii wydajności dodano także wsparcie dla nowych instrukcji w celu przyspieszenia pracy z nowymi generacjami aplikacji. Dzięki funkcji Turbo Boost taktowanie może być dynamicznie regulowane w zależności od aktualnego obciążenia procesora. Układ wspierany jest przez zintegrowany moduł graficzny Intel® HD Graphics 4600, dzięki czemu samodzielnie może obsłużyć większość podstawowych zadań wideo.
   

Karta graficzna nVidia GeForce

Wraz z doskonale wyselekcjonowaną kartą GeForce GTX 850M możesz cieszyć się znakomitymi efektami 3D w grach i efektywnie korzystać z funkcji edycji filmów HD i zdjęć. Dedykowany układ graficznych odciąża procesor przejmując zadania związane z przetwarzaniem detali wizualnych. Dodatkowo jednostka posiada 2 GB własnej pamięci, co odciąża również pamięć systemową komputera. W połączeniu ze wsparciem dla Direct Compute oraz technologiami GeForce Experience, PhysX i TXAA karta zapewni wiele godzin rozrywki przy grach i filmach.

Karta sieciowa Killer™

Współpraca MSI z firmą Qualcomm Athers zaoowocowała wprowadzeniem rewelacyjnego produktu tego producenta - karty sieciowej Killer™ Networking - do laptopów gamingowych MSI. Niejeden użytkownik przypłacił chwilowego laga w grze życiem swojej postaci oraz straconym levelem. Te czasy odeszły już w niepamięć dzięki karcie Killer™. Zapewnia ona dużo lepsze wykorzystanie posiadanego złącza oraz znakomitą jakość obrazu podczas gry sieciowej. Innowacyjna, automatyczna klasyfikacja aplikacji pod względem wrażliwości na opóźnienie zapewnia niczym niezakłóconą zabawę w trybie on-line.
 

Ekran w rozdzielczości Full HD

Znakomita, 17-calowa matryca notebooka obsługuje standard rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), co znacząco poszerza dostępny horyzont działania i to dosłownie! Perfekcyjne odwzorowanie pikantnych detali grafiki i znacznie bogatsze możliwości interakcji wprowadzą zupełnie nowy poziom rozrywki w grach i filmach, obsługujących standard WHD+.

Funkcjonalność w komfortowym wymiarze

Klawisze klawiatury SteelSeries oferują niezrównaną przyjemność i ergonomię użytkowania, a przy tym umożliwiają indywidualne ustawienie funkcji, w zależności od preferencji i potrzeb gracza. Klawiatura ta oddaje do dyspozycji użytkownika nie tylko standardowy zestaw klawiszy, ale również dodatkowy segment numeryczny, który jest wyjątkowo przydatny podczas sesji gamingowych (model bez podświetlenia). Ogólną nawigację systemową można sprawować przy użyciu prostego w obsłudze dotykowego panelu.

Szerokie spektrum interfejsów

W konstrukcji umieszczono wszystkie kluczowe złącza i technologie łączności, dzięki czemu Twój laptop z powodzeniem może zarządzać licznymi urządzeniami peryferyjnymi. Porty USB 3.0 pozwalają na uzyskanie nawet 10-krotnie wyższych prędkości transferu danych niż standard USB 2.0 (również na pokładzie). Dostępne jest też złącze HDMI, które umożliwia wyświetlenie obrazu na ekranie telewizora lub monitora wyposażonego w zgodny interfejs. Wbudowany moduł Bluetooth otwiera drzwi do bezprzewodowej komunikacji ze zgodnymi urządzeniami BT, np. z tabletami lub smartfonami.
 
 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago&dam&arb)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD