Y50-70 59-445870 Wartość : 3499.00 PLN Numer aukcji : 134904

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,299.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

200.00 PLN

Cena rynkowa: 3499.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Lenovo Logo firmowe
 
Lenovo Y50-70 59-445870 jest laptopem nastawionym na szybkie wydajne działanie, tworząc idealne narzędzie do codziennej pracy. Egzemplarz mieści w sobie procesor Intel® Core™ i7-4720HQ, który współgra z 4 GB pamięci RAM płynnie obsługując specjalistyczne programy. Matowa matryca Full HD wyświetla grafiki przetwarzane przez kartę Nvidia® GeForce GTX960M umożliwiając edycje zdjęć i obróbkę filmów. Dysk twardy o pojemności 1 TB pomieści pokaźną bibliotekę plików i dokumentów. Model wyposażono w szybkie porty USB 3.0 oraz wejście HDMI. W połączeniu użytkownik otrzymuje potężną maszynę, która nie zawiedzie go w żadnej sytuacji. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Czterordzeniowy Procesor Intel Core i7-4270HQ

 
 

Moc czterech rdzeni!

 

Czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i7-4720HQ taktowany jest zegarem 2.6 GHz co przekłada się na wykonywanie milionów operacji na sekundę. Ośmiowątkowa praca umożliwia przetwarzanie ogromnej ilości procesów, wykorzystując przy tym jak najmniejsze zasoby energii. W krytycznych momentach układ przyśpiesza aż do 3.6 GHz wypełniając laptop nową mocą. Czwarta generacja procesorów Intel® doskonale sprawdza się w komputerach przenośnych odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Laptop Lenovo Y50-70 obraz Full HD

 

Obraz wysokiej jakości

 

Ekran 15.6" o rozdzielczości 1920 x 1080 nie tylko gwarantuje duży obszar roboczy, ale także idealnie oddaje jakość filmów Full HD. Edytowanie dokumentów i przeglądanie internetu staje się jeszcze bardziej intuicyjne. Dzięki matowej matrycy spędzanie dużej ilości czasu przed laptopem nie męczy oczu. Takie rozwiązanie pozwala swobodnie i komfortowo pracować przy komputerze przez długi czas.


Laptop Lenovo Y50-70 grafika Nvidia GeForce GTX960M

 
 
 

Zaawansowana grafika

 

Lenovo Y50-70 wyposażono w kartę graficzną Nvidia® GeForce GTX960M, która odpowiada za precyzyjne renderowanie grafik i dynamiczne odtwarzanie multimediów. Komponent wpływa także na płynną prace w podstawowych programach graficznych oraz przewijanie wymagających interfejsów stron.


Laptop Lenovo Y50-70 nowoczesne interfejsy USB 3.0

Nowoczesne interfejsy

 

Zastosowane w laptopie porty USB 3.0 różnią się od swojej poprzedniej wersji znacznie szybką prędkością zapisywania i wysyłania danych. Kopiowanie plików z zewnętrznych źródeł staje się jeszcze szybsze. Dodatkowo model posiada interfejs HDMI odpowiedzialny za komunikacje z projektorem lub telewizorem, a także profil Bluetooth pozwalający na połączenie ze słuchawkami lub kompatybilną drukarką. Dostęp do sieci zapewnia moduł WiFi.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (nom)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD