iSport Strive Orange Wartość : 289.00 PLN Numer aukcji : 134903

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

286.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

3.00 PLN

Cena rynkowa: 289.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

Seria słuchawek Monster iSport zdążyła już zdobyć uznanie wśród sportowców dzięki potężnemu brzmieniu i solidnej konstrukcji. Wersja iSport Strive została oparta na sprawdzonym rozwiązanu SportClip, które utrzymuje słuchawki w stabilnym położeniu podczas wykonywania dynamicznych ruchów, np. w trakcie biegu lub jazdy rowerem. Wydajne przetworniki akustyczne zostały dostrojone zgodnie ze specyfikacją Pure Monster Sound™, co gwarantuje niezapomniane przeżycia podczas odsłuchu motywujących kawałków.

Model wyposażono w przewodowy pilot ControlTalk Universal, za pomocą którego możesz pauzować odtwarzanie muzyki na wielu zgodnych smartfonach i odtwarzaczach. Wbudowany mikrofon pozwala także na wykonywanie połączeń w trybie zestawu słuchawkowego. Całość jest niezwykle solidnie wykonana z odpornych na pot materiałów, kóre w razie potrzeby można przemyć wodą. Zwieńczeniem słuchawek jest płaski kabel, którego wyjątkowa struktura zapobiega tworzeniu się supłów podczas przechowywania. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

 


 

Najważniejsze cechy:

  • słuchawki sportowe z klipsami zausznymi SportClip
  • potężne brzmienie Pure Monster Sound™
  • szczelna i zmywalna konstrukcja
  • ControlTalk Universal - przewodowy pilot i mikrofon
  • płaski przewód przeciw splątaniom

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (dam & wek)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD