MCR-B043 DAB+ Wartość : 1269.00 PLN Numer aukcji : 134902

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

1,243.50 PLN

Zakończone
Cena końcowa

25.50 PLN

Cena rynkowa: 1269.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Yamaha MCR-B043 wieża radio
 
Yamaha MCR-B043D to nowoczesna wieża stereo, która łączy w sobie wszechstronne funkcje i futurystyczne wzornictwo. Urządzenie wyposażono w całą gamę możliwości odtwarzania muzyki. Standardowy slot na płyty CD pozwala cieszyć się utworami zapisanymi na nieśmiertelnych krążkach, które oferują wysoką jakość zapisanego dźwięku. Egzemplarz wyposażono w port USB, umożliwiający podłączenie zewnętrznej pamięci (np. pendrive) i korzystanie z ulubionych piosenek zgromadzonych w jednym miejscu. Kolejnym udogodnieniem jest współpraca ze smartfonami i tabletami. Moduł Bluetooth w wersji 3.0 gwarantuje stabilne, bezprzewodowe połączenie ze sprzętami przenośnymi i płynny streaming muzyki. Dodatkowo technologia ta, została wzbogacona o profil A2DP, odpowiadający za bezstratny przesył sygnałów audio. Szczególnym atutem jest obecność cyfrowego radia DAB+. Wystarczy, że wyszukasz ulubioną stację! Wieża oferuje także funkcję budzika i posiada wejście słuchawkowe. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Wieża Yamaha MCR-B043 Bluetooth USB

Usłysz emocje

 
Markowa jakość dźwięku została zamknięta w kompaktowych wymiarach. Urządzenie perfekcyjnie rozprowadza cały zakres pasm, gwarantując bogate brzmienie. System bass-reflex odpowiada za niskie tony, podkreślając ich moc i znaczenie w muzyce. Niech muzyka nabierze nowego wyrazu!

Yamaha MCR-B043 kolory

Audio dla odważnych

 
Obudowa wieży Yamaha MCR-B043 została wzorowana na motoryzacji. Różne elementy wykończenia przypominają części motocykla, na przykład pokrętło głośności nawiązuje do korka chłodnicy. Motywem przewodnim projektantów była prędkość oraz adrenalina. Cała gama wersji kolorystycznych pozwala wyrazić siebie i swój gust.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (nom)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD