Lenovo Y50-70 59-443103 Wartość : 3749.00 PLN Numer aukcji : 134877

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,711.40 PLN

Zakończone
Cena końcowa

37.60 PLN

Cena rynkowa: 3749.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Lenovo


Agresywna sylwetka laptopów Lenovo Y50 wskazuje na gamingowe zacięcie serii, co potwierdzają wydajne komponenty i wysokiej klasy technologie multimedialne. Modele tej linii wyróżniają się 15-calowym ekranem, który ukazuje filmy i gry w zupełnie nowej perspektywie jakościowej. Wyświetlacz doskonale oddaje efekty pracy dedykowanej karty graficznej GeForce. Coraz bardziej zaawansowane aplikacje wymagają większej mocy obliczeniowej - z tego względu Y50 oparto na procesorach Intel® Core™ czwartej generacji. Za zarządzanie pamięcią, wątkami oraz za komunikację z warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Windows 8.1. Wszystko to zamknięte jest w atrakcyjnej, a zarazem funkcjonalnej obudowie o profilu ostrym niczym brzytwa. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Intel® Core™ i7


Czwarta generacja Intel® Core™ i7

Hi-endowy procesor czterordzeniowy Core™ i7 to potężny układ, pozwalający na obsługę do 8 wątków jednocześnie przy taktowaniu sięgającym nawet 3,6 GHz. CPU wykonano w architekturze Haswell, następcy zasłużonej linii Ivy Bridge. Oprócz znaczących ulepszeń w kwestii wydajności dodano także wsparcie dla nowych instrukcji w celu przyspieszenia pracy z nowymi generacjami aplikacji. Dzięki funkcji Turbo Boost taktowanie może być dynamicznie regulowane w zależności od aktualnego obciążenia procesora.

Układ wspierany jest przez zintegrowany moduł graficzny Intel® HD Graphics 4600, dzięki czemu samodzielnie może obsłużyć większość podstawowych zadań wideo.


Karta graficzna nVidia GeForce


 

Karta graficzna nVidia GeForce

Wraz z doskonale wyselekcjonowaną kartą GeForce GTX 960M z pamięcią 4 GB możesz cieszyć się znakomitymi efektami 3D w grach i efektywnie korzystać z funkcji edycji filmów HD i zdjęć. Dedykowany układ graficznych odciąża procesor przejmując zadania związane z przetwarzaniem detali wizualnych. W połączeniu ze wsparciem dla DirectX 11 oraz technologiami CUDA, PhysX i GPU Boost 2.0 karta zapewni wiele godzin rozrywki przy grach i filmach.


Głośniki JBL i Dolby® Advanced Audio™

Głośniki JBL i Dolby® Advanced Audio™

Laptop wyposażono w system audio, który opiera się na wysokiej klasy głośnikach renomowanej firmy JBL. Współpracującą one z technologią Dolby® Advanced Audio™ 2.0 dla uzyskanie bogatego brzmienia z minimalnym poziomem zniekształceń. W rezultacie notebook zapewnia czysty dźwięk nawet na wysokich poziomach głośności. Dodatkowo komunikację w trybie wideokonferencji umożliwia kamera internetowa HD 720p.


podświetlana klawiatura

Piekielna poświata pod palcami

Specjalnie wyprofilowane klawisze klawiatury AccuType oferują niezrównaną przyjemność i ergonomię pisania, a przy tym świetnie sprawdzą się podczas dynamicznej walki w wirtualnym świecie gier. Nie bez znaczenia jest też efektowne, czerwone podświetlenie klawiszy, które podkreśla gamingową naturę notebooka i pozwala na pracę w ciemniejszym otoczeniu.


interfejsy Lenovo Y50

Pełna paleta interfejsów

W tej smukłej konstrukcji umieszczono wszystkie kluczowe złącza i technologie łączności, dzięki czemu Twój laptop z powodzeniem może zarządzać licznymi urządzeniami peryferyjnymi. Porty USB 3.0 pozwalają na uzyskanie nawet 10-krotnie wyższych prędkości transferu danych niż standard USB 2.0 (również na pokładzie). Dostępne jest też złącze HDMI do podłączenia dodatkowego ekranu lub projektora. Wbudowany moduł Bluetooth 4.0 z kolei otwiera drzwi do bezprzewodowej komunikacji ze zgodnymi urządzeniami, np. z tabletami lub smartfonami.


Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago&dam)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD