Lenovo Y50-70 59-443103 Wartość : 3749.00 PLN Numer aukcji : 134877

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,711.40 PLN

Zakończone
Cena końcowa

37.60 PLN

Cena rynkowa: 3749.00 PLN

Ostatnio licytowali

1. tadi4567 37.60 PLN
2. kkkak 37.50 PLN
3. nehz2kee 37.40 PLN
4. daneksj 37.30 PLN
5. igor0700 37.20 PLN
6. nehz2kee 37.10 PLN
7. daneksj 37.00 PLN
8. kkkak 36.90 PLN
9. igor0700 36.80 PLN
10. nehz2kee 36.70 PLN
Specyfikacja przedmiotu
Lenovo


Agresywna sylwetka laptopów Lenovo Y50 wskazuje na gamingowe zacięcie serii, co potwierdzają wydajne komponenty i wysokiej klasy technologie multimedialne. Modele tej linii wyróżniają się 15-calowym ekranem, który ukazuje filmy i gry w zupełnie nowej perspektywie jakościowej. Wyświetlacz doskonale oddaje efekty pracy dedykowanej karty graficznej GeForce. Coraz bardziej zaawansowane aplikacje wymagają większej mocy obliczeniowej - z tego względu Y50 oparto na procesorach Intel® Core™ czwartej generacji. Za zarządzanie pamięcią, wątkami oraz za komunikację z warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Windows 8.1. Wszystko to zamknięte jest w atrakcyjnej, a zarazem funkcjonalnej obudowie o profilu ostrym niczym brzytwa. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Intel® Core™ i7


Czwarta generacja Intel® Core™ i7

Hi-endowy procesor czterordzeniowy Core™ i7 to potężny układ, pozwalający na obsługę do 8 wątków jednocześnie przy taktowaniu sięgającym nawet 3,6 GHz. CPU wykonano w architekturze Haswell, następcy zasłużonej linii Ivy Bridge. Oprócz znaczących ulepszeń w kwestii wydajności dodano także wsparcie dla nowych instrukcji w celu przyspieszenia pracy z nowymi generacjami aplikacji. Dzięki funkcji Turbo Boost taktowanie może być dynamicznie regulowane w zależności od aktualnego obciążenia procesora.

Układ wspierany jest przez zintegrowany moduł graficzny Intel® HD Graphics 4600, dzięki czemu samodzielnie może obsłużyć większość podstawowych zadań wideo.


Karta graficzna nVidia GeForce


 

Karta graficzna nVidia GeForce

Wraz z doskonale wyselekcjonowaną kartą GeForce GTX 960M z pamięcią 4 GB możesz cieszyć się znakomitymi efektami 3D w grach i efektywnie korzystać z funkcji edycji filmów HD i zdjęć. Dedykowany układ graficznych odciąża procesor przejmując zadania związane z przetwarzaniem detali wizualnych. W połączeniu ze wsparciem dla DirectX 11 oraz technologiami CUDA, PhysX i GPU Boost 2.0 karta zapewni wiele godzin rozrywki przy grach i filmach.


Głośniki JBL i Dolby® Advanced Audio™

Głośniki JBL i Dolby® Advanced Audio™

Laptop wyposażono w system audio, który opiera się na wysokiej klasy głośnikach renomowanej firmy JBL. Współpracującą one z technologią Dolby® Advanced Audio™ 2.0 dla uzyskanie bogatego brzmienia z minimalnym poziomem zniekształceń. W rezultacie notebook zapewnia czysty dźwięk nawet na wysokich poziomach głośności. Dodatkowo komunikację w trybie wideokonferencji umożliwia kamera internetowa HD 720p.


podświetlana klawiatura

Piekielna poświata pod palcami

Specjalnie wyprofilowane klawisze klawiatury AccuType oferują niezrównaną przyjemność i ergonomię pisania, a przy tym świetnie sprawdzą się podczas dynamicznej walki w wirtualnym świecie gier. Nie bez znaczenia jest też efektowne, czerwone podświetlenie klawiszy, które podkreśla gamingową naturę notebooka i pozwala na pracę w ciemniejszym otoczeniu.


interfejsy Lenovo Y50

Pełna paleta interfejsów

W tej smukłej konstrukcji umieszczono wszystkie kluczowe złącza i technologie łączności, dzięki czemu Twój laptop z powodzeniem może zarządzać licznymi urządzeniami peryferyjnymi. Porty USB 3.0 pozwalają na uzyskanie nawet 10-krotnie wyższych prędkości transferu danych niż standard USB 2.0 (również na pokładzie). Dostępne jest też złącze HDMI do podłączenia dodatkowego ekranu lub projektora. Wbudowany moduł Bluetooth 4.0 z kolei otwiera drzwi do bezprzewodowej komunikacji ze zgodnymi urządzeniami, np. z tabletami lub smartfonami.


Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago&dam)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD