LG 42LF5800 Wartość : 1949.00 PLN Numer aukcji : 134865

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

1,929.20 PLN

Zakończone
Cena końcowa

19.80 PLN

Cena rynkowa: 1949.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

Linia telewizorów LG LED LF5800 przykuwa uwagę wzornictwem z metalowymi elementami, które podkreślają możliwości matrycy Full HD. W połączeniu z bezpośrednim podświetleniem Direct LED panel umożliwia podziwianie zaskakująco barwnych i doskonale odwzorowanych obrazów. Ważnym atutem modelu jest port LAN, który pozwala na przewodowe podłaczenie TV do domowej sieci internetowej. Wówczas zyskujesz dostęp do licznych funkcji Smart TV, w tym do przeglądarki internetowej, platformy Netcast oraz hybrydowej telewizji HbbTV. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Wirtualna przestrzeń brzmieniowa Virtual Surround Plus

System Virtual Surround

Poczuj kinową przestrzeń brzmienia w swoim salonie! Telewizor LG wzbogacono o funkcję wirtualnego rozszerzania pola dźwiękowego wokół słuchacza przy wykorzystaniu symulacji efektu akustycznego góra-dół. W rezultacie wbudowane głośniki 2.0 telewizora są w stanie wygenerować zaskakująco obszerny dźwięk, co pozwala cieszyć się pełnią rozrywki audio-wideo.


interfejsy HDMI, USB

 
 
 
 

Dostęp do szerokiej palety programów i multimediów

 
Zintegrowane tunery pozwalają na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej i kablowej bez konieczności podłączania dodatkowych dekoderów. Zastosowany interfejs HDMI daje dostęp do odtwarzaczy sygnału FHD, a port USB umożliwia podłączenie zewnętrznych pamięci przenośnych.

energooszczędność, telewizor LED

 
 
 
 

Ekonomiczne zużycie energii

 
Dla zminimalizowania poboru energii zastosowano szereg usprawnień, wśród których znajduje się m.in. dynamiczna regulacja podświetlenia ekranowego, automatyczne wyłączenie ekranu podczas odsłuchu wyłącznie dźwięku oraz wydajny tryb czuwania Standby Mode Zero. Ta ostatnia funkcja pozwala przełączyć telewizor w stan hibernacji i zredukować zużycie prądu niemal do zera.

 
 
 

Smart Share - inteligentna komunikacja sieciowa

 
Dostęp do sieci otwiera nowe możliwości w sferze komunikacji wieloplatformowej. Zgodne urządzenia sieciowe mogą łączyć się z telewizorem i przesyłać multimedia na duży ekran. Technologie WiDi i Miracast z kolei pozwalają wyświetlać obraz ze zgodnych laptopów i nie tylko na ekranie TV. Wsparcie dla aplikacji Skype oferuje opcję prowadzenia rozmów internetowych przy pomocy tego popularnego komunikatora.

 
 
 
 

Metalowa stylistyka

 
Wzornictwo telewizorów tej linii oparto na koncepcji Metal Design, zgodnie z którą metalowa ramka zwieńcza ekran na górnej i dolnej krawędzi. W połączeniu z smukłą obudową telewizor przestaje być statycznym elementem wystroju, a staje się kluczowym atrybutem nowoczesnego mieszkania.

 

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (dam&arb)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD