GV 139TW3 Wartość : 1489.00 PLN Numer aukcji : 134863

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

1,474.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

15.00 PLN

Cena rynkowa: 1489.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
 

 

Pralka automatyczna

 GV 139TW3

 

Pralka ładowana od frontu Candy GV 139TW3 to nowoczesne i wydajne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w Twoim domu. Obsługę ułatwia dotykowy panel sterowania a powiększony bęben mieści aż 9 kilogramów wsadu. Za jednym razem wypierzesz jeszcze więcej ubrań, co umożliwia oszczędzanie wody jak i energii elektrycznej. Regulacja intensywności i czasu prania umożliwia indywidualne dostosowanie parametrów programu do stopnia zabrudzenia tkanin. Im mniej brudne ubrania, tym krótszy będzie czas trwania cyklu. Pranie jeszcze nigdy nie było tak proste.Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


  Czyste pranie bez wysiłku

Jeśli jesteś alergikiem, masz małe dziecko lub czworonoga użyj funkcji Aqua Plus. Dodatkowe płukanie w połączeniu z dokładnym wirowaniem oczyści materiały z pozostałości środków piorących oraz sierści, dzięki czemu Twoje ubrania pozostaną idealnie czyste i wolne od alergenów. Urządzenie oferuje również krótki program prania, Perfect Rapid trwający 59 minut. Gwarantuje on takie same efekty prania w 20°C jak przy 40°C.


  System Mix Power+

System Mix Power+ wtryskuje detergent zmieszany z wodą bezpośrednio na tkaniny znajdujące się wewnątrz bębna. Zapewnia to maksymalne wykorzystanie możliwości środka piorącego oraz zawsze idealnie czyste ubrania. Funkcja Łatwe prasowanie pomoże Ci, jeżeli nie lubisz spędzać wiele czasu przy desce do prasowania. Podczas wirowania pralka równomiernie rozłoży bieliznę w bębnie, by ograniczyć powstawanie niechcianych zagnieceń. Część ubrań będziesz mógł schować do szafy zaraz po ich wyschnięciu.


 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (bam)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD