Sunset 2 black Wartość : 249.00 PLN Numer aukcji : 134862

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

246.40 PLN

Zakończone
Cena końcowa

2.60 PLN

Cena rynkowa: 249.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Wiko Sunset 2 to klasyczny, prosty w obsłudze smartfon, który zachwyci Cię zarówno swym wnętrzem, jak i oprawą wizualną. Jest to unikalny, jedyny w swoim rodzaju telefon, który z pewnością wyróżni Cię z tłumu i pozwoli wyrazić siebie. Stały kontakt z bliskimi, najświeższe nowinki ze świata oraz szereg przydatnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią Twoje życie. Daj się zaskoczyć magii kolorów! Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Błyskotliwość w zasięgu dłoni

Ekran dotykowy TFT o przekątnej 4 cala zapewnia wysokiej jakości, pełen barw obraz oraz swobodny dostęp do wszystkich multimediów. Dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,3 GHz odpowiada za bezproblemową pracę wszystkich aplikacji oraz płynność działania przeglądarki internetowej.

Wygoda dual SIM

Funkcja dual SIM umożliwia obsługę dwóch kart SIM jednocześnie. Najbardziej popularnym zastosowaniem tego rozwiązania jest korzystanie z numeru służbowego i prywatnego w jednym telefonie.

Uchwyć magię chwili!

Aparat 2 MP umożliwia utrwalanie ulotnych chwil w postaci pięknych zdjęć, dzięki którym wszystkie najważniejsze momenty staną się niezapomniane. Góry, jeziora, morze - wszystkie te miejsca warto uwiecznić by na stałe wpisały się w miłe wspomnienia czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Przednia kamera 1,3 MP zapewnia lepszy kontakt z bliskimi podczas rozmów na czacie lub w trybie wideokonferencji.

Funkcjonalne wnętrze

Za zarządzanie pamięcią, wątkami oraz za komunikację z warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Android 4.4 KitKat. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi BT np. z laptopem, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci.

W odpowiednim miejscu i zawsze na czas!

Wbudowany system nawigacji satelitarnej GPS znakomicie sprawdza się podczas podróży gdyż sprawia, że bez trudu i rozkładania map dotrzesz do celu, a funkcja A-GPS skraca czas potrzebny na pierwsze znalezienie położenia.

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD