Epson WorkForce AL-M400DN Wartość : 3499.00 PLN Numer aukcji : 134856

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,428.90 PLN

Zakończone
Cena końcowa

70.10 PLN

Cena rynkowa: 3499.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Szukasz niezawodnej, wydajnej i taniej w eksploatacji drukarki do biura? Jeżeli tak to Epson WorkForce AL-M400DN będzie bardzo dobrym wyborem. Ta monochromatyczna drukarka laserowa "uzbrojona" została w szybki procesor 600 MHz oraz 128 MB pamięci, którą można rozszerzyć aż do 1152 MB. Zastosowanie tak wydajnych podzespołów umożliwia drukowanie z niesamowitą prędkością: do 45 str./min w trybie jednostronnym i do 27 str./min w trybie dwustronnym. Imponujący jest także bardzo krótki - wynoszący zaledwie 6 sekund - czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony. Dzięki tym parametrom każde zadanie drukowania zostanie zrealizowane błyskawicznie. Dodatkowym atutem jest wysoki cykl pracy oszacowany przez producenta aż na 200.000 stron miesięcznie.
 
Wysoka rozdzielczość 1200x1200 dpi w połączeniu z tonerem AcuBrite sprawia, że otrzymane wydruki zachwycą Ciebie bogactwem detali i wyraźnym tekstem. Epson WorkForce AL-M400DN obsługuje wiele formatów papieru o różnej gramaturze (60 g/m2 - 216 g/m2) umożliwiając drukowanie zarówno dokumentów w formacie A4 jak i kopert formatu C6. Sprawną komunikację z urządzeniami zewnętrznymi zapewnia popularne złącze USB 2.0 typu B. Dodatkowym atutem jest interfejs Gigabit Ethernet umożliwiający korzystanie z jednej drukarki całej grupie roboczej w przewodowej sieci komputerowej. Długą listę zalet tego modelu uzupełnia zgodność z normą ENERGY STAR gwarantująca niskie zużycie energii. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!
 
Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (prc)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD