Panasonic DMC-FT5EG9-A Wartość : 1179.00 PLN Numer aukcji : 134694

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

1,167.10 PLN

Zakończone
Cena końcowa

11.90 PLN

Cena rynkowa: 1179.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Panasonic DMC-FT5 to propozycja dla osób poszukujących wytrzymałego aparatu, który umożliwiałby filmowanie oraz wykonywanie dobrej jakości zdjęć niemal w każdych warunkach. Model ten to prawdziwy "twardziel" wśród kompaktów, któremu nie są straszne wstrząsy, mróz, kurz czy upadek z wysokości 2 metrów. Co więcej, aparat jest wodoodporny do głębokości 13 metrów a także odporny na ściskanie siłą 100 kG. Dzięki tym cechom może towarzyszyć Tobie wszędzie: na rybach, na plaży, podczas nurkowania czy w czasie górskich wędrówek.
 
Wytrzymała obudowa skrywa matrycę nową wysokoczułą matrycę MOS o rozdzielczości 16,1 megapiksela oraz szerokokątny obiektyw LEICA DC VARIO-ELMAR z 4,6-krotnym zoomem optycznym. Taki zestaw pozwala na wykonywanie doskonałych zdjęć oraz nagrywanie filmów w jakości Full HD 50p z dźwiękiem stereo. Na uwagę zasługuje fakt, że aparat posiada specjalną funkcję reprodukcji koloru czerwonego gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów obiektów fotografowanych pod wodą.
 
Producent wyposażył Panasonic DMC-FT5 w moduł Wi-Fi ze wsparciem dla technologii NFC, dzięki czemu użytkownik ma możliwość łatwego przesyłania zdjęć np. do urządzeń mobilnych czy zdalnego sterowania aparatem przy pomocy kompatybilnego smartfonu lub tabletu. Kolejnym atutem jest funkcja GPS, która pozwala dodać do zdjęcia informacje o lokalizacji w jakiej zostało ono wykonane a także zapisać przebytą trasę. Pliki z nazwami miejsc mogą być automatycznie sortowane w aparacie co ułatwia ich wyszukiwanie. Bogate wyposażenie tego modelu uzupełniają kompas, wysokościomierz a nawet barometr. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!
 
Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (prc)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD