DSC-WX220 N Zestaw 1 Wartość : 820.99 PLN Numer aukcji : 134693

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

804.39 PLN

Zakończone
Cena końcowa

16.60 PLN

Cena rynkowa: 820.99 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Sony DSC-WX220 to niewielki aparat kompaktowy, który został "uzbrojony" przez producenta w zaawansowane podzespoły i funkcje. Sercem tego modelu jest wykonany w technologii BSI 18,2-megapikselowy przetwornik CMOS Exmor R wspierany przez szybki procesor obrazu BIONZ X. Efektem współpracy tych dwóch elementów są wysokiej jakości obrazy odznaczające się dużą liczbą detali, wiernie odwzorowanymi kolorami a jednocześnie niskim poziomem zakłóceń (szumów). Doskonałym uzupełnieniem jasnej matrycy i wydajnego procesora jest obiektywy z serii G cechujący się bardzo dobrymi parametrami optycznymi. Ta zaawansowana konstrukcja o szerokim zakresie ogniskowych 4,45–44,5 mm (10x zoom optyczny) pozwala fotografować zarówno krajobrazy jak i wykonywać zbliżenia niewielkich detali czy odległych obiektów. Wyraźne i "ostre" obrazy w całym zakresie ogniskowych pomaga uzyskać stabilizator Optical SteadyShot kompensujący drgania ręki.
 
Fotografowanie Sony DSC-WX220 jest nie tylko łatwe ale także przyjemne, co jest zasługą ciekawych funkcji i trybów. Użytkownik ma do dyspozycji nie tylko "inteligentną automatykę" i "łatwe fotografowanie" ale także tryby tematyczne takie jak np. zdjęcia z ręki o zmierzchu, portret nocą, krajobraz, gładka skóra czy korygowanie światła w tle techniką HDR. Nie mogło zabraknąć również bardzo praktycznych funkcji "Rozpoznawania twarzy" i "wykrywania uśmiechu". Dodatkowo dostępnych jest szereg wbudowanych efektów wizualnych, dzięki którym zdjęcia nabiorą niesamowitego i niepowtarzalnego charakteru.
 
Firma Sony projektując ten niewielki aparat miała na uwadze nie tylko jego bogate wyposażenie ale także łatwą obsługę. Przyciski i pokrętła są wygodnie rozmieszczone a duży ekran LCD o przekątnej 6,7 cm i rozdzielczości 460.800 punktów zapewnia komfortowe kadrowanie a także przeglądanie zarejestrowanego materiału. Producent wyposażył kompakt również w specjalny przycisk filmowania, naciśnięcie którego rozpoczyna rejestrowanie płynnych filmów Full HD w formacie AVCHD. Dzięki łączność Wi-Fi oraz technologii NFC filmy oraz zdjęcia można łatwo przesyłać do kompatybilnych urządzeń zewnętrznych. Co więcej, łączność bezprzewodowa pozwala wykorzystać np. zgodny smartfon (aplikacja Smart Remote Control) do zdalnego sterowania aparatem. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (prc)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD