Melitta E-970-101 CAFFEO CI Wartość : 3317.00 PLN Numer aukcji : 134677

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,250.50 PLN

Zakończone
Cena końcowa

66.50 PLN

Cena rynkowa: 3317.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

Czy marzysz o swoim prywatnym bariście, który codziennie zaskakiwałby Cię bogatym wyborem kaw? Teraz marzenia mogą stać się rzeczywistością. Melitta Caffeo CI to automatyczny ekspres oferujący rozmaite napoje kawowe, odpowiadające gustom każdego smakosza kawy. Charakteryzuje się funkcją One Touch, która pozwala przygotować wszystkie rodzaje kaw za naciśnięciem jednego przycisku. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


Kawa w ziarnach, czy mielona?


Urządzenie posiada wbudowany młynek stożkowy, który dopuszcza używanie zarówno kawy ziarnistej, jak i mielonej. Ponadto młynek ten umożliwia regulację stopnia mielenia ziarenek, co pozwala na indywidualne dostosowanie aromatu kawy. Ekspres oferuje różne opcje programowania ilości wody oraz mocy kawy (słaba, normalna, mocna, bardzo mocna).


Korzystaj z 2 rodzajów ziaren


Model ten wyposażono w 2 pojemniki na kawę ziarnistą po 125 g każdy oraz w zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l. Czytelny wyświetlacz tekstowy ułatwi obsługę urządzenia. Podświetlane przyciski sterowania wskażą użytkownikowi daną opcję. Pokrętło Rotary Switch pozwala na szybką i intuicyjną nawigację po menu.


Higieniczny system mleka


System mleka gwarantuje optymalną higienę podczas przygotowywania kaw - oprócz automatycznych procesów czyszczenia, możemy całkowicie zdjąć spieniacz i oczyścić go ręcznie. Urządzenie automatycznie przypomina o czyszczeniu po każdym przygotowaniu mleka.


Twoja ulubiona kawa od zaraz


Dużą zaletą jest funkcja Moja Kawa, która daje możliwość zapisania 4 pozycji swojej ulubionej kawy oraz 6 pozycji standardowych (espresso, kawa, cappuccino, latte macchiato, mleko, woda). Wylewkę można regulować na wysokości od 95 do 140 mm. Niezależnie od tego, czy chcemy zaparzyć jedną, czy dwie filizanki - kawa wylatuje z dwóch dysz jednocześnie.


Dokładne czyszczenie


Ponadto dodatkową dogodnością jest sygnalizowanie konieczności opróżnienia tacki ociekowej, dolania wody do zbiornika praz dosypania ziaren kawy. Zintegrowana funkcja płukania, czyszczenia i odkamieniania pozwala utrzymać higieniczną czystość urządzenia. Dodatkowym atutem staje się funkcja oszczędzania energii oraz funkcja "0 WAT". Przycisk włączania/wyłączania można zaprogramować, aby po żądanym czasie zasilanie zostało automatyczne odłączone. Moduł zaparzania można zdemontować i wypłukać pod bieżącą wodą.

 

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (wek)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD