NR1606 Wartość : 3195.00 PLN Numer aukcji : 134673

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

3,163.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

32.00 PLN

Cena rynkowa: 3195.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu

Amplituner Marantz NR 1606

Amplituner Marantz NR1606/N1B to prawdziwa fabryka dźwięku, zamknięta w kompaktowej obudowie. Model oferuje kultowe brzmienie marki, połączone z nowoczesnymi systemami przetwarzania dźwięku. Nie zapomniano również o szerokich możliwościach połączeniowych i wsparciu dla obrazu nowej generacji 4K Ultra HD w rozdzielczości 3840 x 2160 oraz treści 3D. Urządzenie zaprojektowano z wyjątkową dbałością o szczegóły i precyzyjne komponenty. Dyskretna elektronika pozwala nie tylko przetwarzać bezstratny dźwięk, ale także rozdzielić sygnał audio i uzyskać technologię multi-room. System Dolby Atmos zamienia przestarzałe kodowanie kanałowe na nowoczesną, zaawansowaną wersje, oferując jednocześnie doskonałe, przestrzenne brzmienie, które perfekcyjnie lokuje się w trójwymiarowej przestrzeni. Dodatkowo technologia Audyssey Bronze wyręcza użytkownika w doborze ustawień amplitunera. Za pomocą wbudowanego mikrofonu analizuje akustykę pomieszczenia, dobierając najbardziej optymalną konfigurację. Na uwagę zasługuje tryb Eco, który zarządza energią, dopasowując pobór mocy w zależności od głośności urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest intuicyjna aplikacja sterująca Marantz 2015 AVR Remote App oraz prosty system instalacji. Cały szereg funkcji, zamknięty w stylowej, małej obudowie - tak własnie można określić model NR-1606. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!


 

Amplituner Marantz NR 1606 wejścia

 

Egzemplarz posiada aż 8 wejść HDMI (jedno znajduje się na przednim panelu), oferując ogrom możliwości połączeniowych. Urządzenie wyposażono w dwie anteny, zapewniające silny sygnał sieci bezprzewodowych. Wbudowany profil Bluetooth pozwala w prosty sposób sparować amplituner z tabletem lub telefonem i odtwarzać ulubioną muzykę. Moduł WiFi oraz port Ethernet to sprawdzony sposób na połączenie się z internetem i transmitowanie piosenek z popularnych serwisów, takich jak Spotify czy Pandora. Dodatkowo egzemplarz wspiera aplikacje AirPlay i komunikację ze sprzętem marki Apple. Wisienką na torcie jest kompatybilność z technologią DLNA 1.5 oraz port USB.


Marantz seria 1606

 

Seria 1606 to kompaktowe rozwiązania dla osób, które cenią sobie kultowe brzmienie Marantz. Nowoczesne amplitunery wyposażone w innowacyjne funkcje gwarantują audio na najwyższym poziomie, wspierając także transmisje obrazu. Dwie, potężne anteny, precyzyjna elektronika i elegancka obudowa zapewniają maksimum zadowolenia z dźwięku, wyglądu i możliwości amplitunera.

 

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (nom)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD