My Passport Wireless 500GB Wartość : 689.00 PLN Numer aukcji : 134664

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

682.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

7.00 PLN

Cena rynkowa: 689.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
WD My Passport Wireless to dysk przenośny wykorzystujące nowoczesne sposoby przesyłu danych. Wbudowany moduł WiFi pozwala na swobodne przesyłanie danych z różnych urządzeń bez potrzeby łączenia za pomocą kabla. Model obsługuje jednoczesną komunikacje z aż 8 urządzeniami. Mimo niewielkich rozmiarów posiada pojemność 500 GB, pozwoli to z łatwością przenieść setki zdjęć czy filmy w rozdzielczości Full HD. Dodatkowym atutem jest standard portu USB 3.0, obecnie najszybszy dostępny standard na rynku umożliwia przenoszenie plików z olbrzymią prędkością. Wbudowany akumulator pozwala bezprzewodową wymianę danych przez 6 godzin i do 20 godzin pracy w stanie czuwania.
 
Czytnik kart SD stwarza możliwość błyskawicznego zgrywania zdjęć z aparatów fotograficznych czy kart pamięci używanych w smartfonach. Dodatkowo, pozwala na szybie wykonanie kopii zapasowej. Model posiada wsparcie certyfikatu DLNA, jest to gwarancja współpracy ze sprzętem multimedialnym szerokiej gamy, dysk umożliwia strumieniowe przesyłanie danych do telewizorów, odtwarzaczy czy amplitunerów posiadających zgodność z DLNA/UPnP. Producent nie zapomniał również o atrakcyjnym wyglądzie, urządzenie posiada obudowę, która chroni dysk przed uszkodzeniem i nadaje mu eleganckiego wyglądu. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!
 
Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (arb)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD