AF-S 20mm f/1.8G ED Wartość : 2889.00 PLN Numer aukcji : 134655

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

2,860.00 PLN

Zakończone
Cena końcowa

29.00 PLN

Cena rynkowa: 2889.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Duża jasność, szeroki kąt widzenia oraz doskonała optyka to najważniejsze atuty obiektywu AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED, które czynią z niego idealny instrument do zdjęć wnętrz, krajobrazów a także do fotografii reportażowej. Duży otwór względny f/1.8 ma ogromny wpływ na komfort pracy. Dzięki temu obraz w wizjerze aparatu jest jaśniejszy a fotograf może korzystać z krótszych czasów otwarcia migawki a to pozwala uniknąć "poruszonych" zdjęć. Co więcej, mała głębia ostrości jaka towarzyszy otworowi f/1.8 w połączeniu z 7-listkową zaokrągloną przysłoną pozwala łatwo wyeksponować fotografowany obiekt poprzez rozmycie tła.
 
Obiektyw został tak zaprojektowany aby jak najlepiej wykorzystywał możliwości współczesnych matryc o dużej rozdzielczości. Układ optyczny tego modelu to zaawansowana konstrukcja, którą tworzy aż 13 elementów ustawionych w 11 grupach. Warto podkreślić, że oprócz tradycyjnych soczewek zastosowano tutaj także dwie soczewki ze szkła ED oraz dwie soczewki asferyczne. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo dobrą korekcję większości aberracji optycznych oraz ograniczenie dystorsji. Dodatkowym rozwiązaniem wpływającym korzystnie na jakość obrazu jest powłoka nanokrystaliczna Nano Crystal Coat eliminująca odblaski.
 
Kolejnym atutem tego NIKKOR`a jest jego autofokus. Producent zastosował tutaj silnik ultradźwiękowy SWM (Silent Wave Motor), który gwarantuje nie tylko wyjątkowo ciche ale także szybkie i precyzyjne automatyczne ustawianie ostrości. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (prc)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD