B50-70 59-439988j Wartość : 2499.00 PLN Numer aukcji : 134645

Koszty wysyłki pokrywane są przez portal Trafisz.com

Oszczędzasz

2,445.20 PLN

Zakończone
Cena końcowa

53.80 PLN

Cena rynkowa: 2499.00 PLN

Ostatnio licytowali

Specyfikacja przedmiotu
Lenovo
 
Lenovo B50-70 59-439988j to notebook z szeroką gamą możliwości, masą przydatnych funkcji oraz poręcznymi narzędziami multimedialnymi i biznesowymi, które zapewnią Ci pełną mobilność i wygodę. Laptop oddaje do dyspozycji użytkownika 15-calowy ekran panoramiczny, a także liczne technologie, które wzbogacą pracę o odrobinę rozrywki w świecie filmów i gier. Za zarządzanie pamięcią, wątkami oraz za komunikację z warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Windows 8. Produkt w pikantnej cenie tylko w trafisz.com!

Intel® Core™ i5

Moc kryje się we wnętrzu

Notebook wyposażono w procesor Intel® Core™ i5-4210U, który gwarantuje optymalne wykorzystanie zasobów baterii oraz komfort w czasie codziennego użytkowania. Bez trudu poradzi on sobie z pracą w trybie multitaskingu (przeglądanie stron internetowych i jednoczesne komunikowanie się ze znajomymi), zapewniając maksymalną wydajność przy niskim poborze mocy. Działa on z nominalną częstotliwością 1,7 GHz, ale potrafi przyspieszyć do 2,7 GHz w trybie Turbo.

AMD Radeon Graphics

Zintegrowana grafika

Laptop posiada zintegrowaną grafikę AMD Radeon R5 M230, która wspiera jednostkę podczas zwiększonego obciążenia w grach i aplikacjach. Grafika charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiego poziomu poboru energii.

ekran 15,6 cala, wysoka jakość obrazu

Wysoka jakość obrazu

Wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala zapewnia wysokiej jakości obraz oraz swobodny dostęp do wszystkich funkcji i multimediów. Sprawia on, że oglądanie filmów, czytanie ulubionych książek, przeglądanie portali społecznościowych i utrzymywanie kontaktu z bliskimi jeszcze nigdy nie było tak interesujące, a obrazy i kolory tak żywe.

klawiatura AccuType, komfortowa obsługa

Komfortowa obsługa

Ergonomiczna klawiatura AccuType oddaje do dyspozycji użytkownika zestaw klawiszy, które odpowiednio rozmieszczone gwarantują maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania.

dźwięk Dolby® Advanced Audio™

Zaawansowany dźwięk Dolby®

Niesamowita moc brzmienia, płynąca z wbudowanych głośników stereo wspieranych przez technologię Dolby® Advanced Audio™ pozwala cieszyć się muzyką i ścieżkami dźwiękowymi bez konieczności stosowania zewnętrznego nagłośnienia.

interfejsy Lenovo B50-70

Szeroka gama interfejsów

Sekcja złącz obejmuje złącza transferu danych USB 2.0, jak i USB 3.0. Wyjście HDMI umożliwia wyświetlenie obrazu na ekranie telewizora, projektora lub monitora wyposażonego w zgodny interfejs. Sprzęt wyposażono również w czytnik kart oraz gniazdo audio.

Towar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta. (ago)

Newsletter

Zapisz sie do newslettera aby otrzymywac informacje o aukcjach oraz o promocjach.

copyright 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności kartami VISA/MASTERCARD